13 Mayıs 2016 Cuma

Antalya Kemer Otel Fiyatları

Antalya'da en kaliteli deniz bence kemer, kaş, kalkan bölgelerindedir, plajlar iri taneli kum veya çakıl taşı zeminli olduğu için deniz suyu berraktır, dolayısı ile Antalya Kemer otel fiyatları diye aradığımda Ercüment Sönmez Güdücüoğlu olarak daha keyifli tatil yapabileceğim hotellere ulaşabiliyorum. Bu arada tüm yemekleri ve tatlıları aynı mekanda görmek ve sınırsızca yiyip içmek biz Türk'lere çok cazip geldiğinide söylemek lazım, 2016 mayıs tatili için listeden Maxx Royal otel fiyatlarına baktım ve yaz ortasına göre fırsat seviyesinden olduğu için kaçırmadım satın aldım. Otel fiyat karşılaştırmasını yapmayı ihmal etmedim Ets turizmde fiyatlar daha uygundu.

Havaalanından sonra 75 dakikalık bir ara transfer var hotele kadar, kozalaklı çam ağaçları arasına dikine kesilmiş ince odunlarla dış dekorasyonu yapılmış maxx royal kemer'e giriş yapıyoruz. Bir gün önces maxx royal tatil asistanımız aradı ve her adımda destek verdi, otelde mükemmel bir karşılama hazırlamışlar, check-in işlemleri yapılırken lobideki el yapımı çikolatalar ve şampanya sunulan bölüme alıyorlar, her meyve ve sebzenin çikolatasını yapıyorlar ve taze taze yiyorsunuz, asistanımız tüm işlemleri yaptırdı ve bizi odamıza götürdü, 3 odalı suitler 100 m2 den daha büyük, fakat ısıtma sisteminin arızalı olması ve odadaki giderlerden koku gelmesi sebebi ile oda değişikliği istedik asistanımız onuda halletti ve çok daha iyi bir odaya transfer olduk.

Maxx royalde yemekler yarı açık büfe - yarı ala carta şeklinde sunuluyor, ama ne yerseniz yiyin en iyisi önünüze geliyor, özel isteklerinizi bile tedarik edip getiriyorlar.

Oda kalitesi ve temizlik hizmetleride yüksek puanı hakediyor. Regnum gibi diğer superior otellerle karşılaştırdığımda beni etkileyen el yapımı çikolatalar ve kişisel asistanlık hizmeti oldu. Tabi ısıtılmış açık havuz ve muhteşem sahilleri saymazsak. Mesela regnumda herşey mükemmel ama deniz bulanık ve dalgalı, tek kelime ile rezalet. Ama yemek çeşitleri ve ihtişamda Maxx Royal'i ilk roundda devirir.

Dr. Ercüment Sönmez Güdücüoğlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder